Ви тут: Район / Графік руху автобусів від АС Рожнятів на всі напрямки
Українська
English
субота, 18.11.2017

Графік

руху автобусів від АС Рожнятів на всі напрямки

 

                                                                           станом на 10.08.2017 року

                                                                           відправка з смт. Рожнятів

 

Рожнятів – Івано-Франківськ  ч/з Тужилів

06.15 год.

 

В.Струтинь – Рожнятів – Івано-Франківськ  № 4

06.25 год.

 

Спас – Івано-Франківськ

07.00 год.

 

Липовиця – Брошнів

07.05 год.

 

Калуш – Слобода-Рівнянська

07.05 год.

 

Петранка – Івано-Франківськ

07.10 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ ч/з Богородчани

07.15 год.

 

Рожнятів – Калуш ч/з Тужилів

07.15 год.

 

Ілемня – Івано-Франківськ

07.25 год.

 

Камінь – Брошнів

07.25 год.

 

Грабів – Брошнів (до Рожнятова)

07.25 год.

 

Князівське – Калуш (до Брошнева)

07.30 год.

 

Калуш – Погорілець

07.30 год.

 

Рожнятів – Перегінськ   № 1

07.30 год.

 

Берлоги – Брошнів

07.35 год.

 

Лецівка – Калуш

07.38 год.

 

Липовиця – Івано-Франківськ

07.40 год.

 

Брошнів – Липовиця

07.45 год.

 

Рожнятів – Петранка

07.45 год.

 

Калуш–Рожнятів–Перегінське –Івано-Франківськ

   ч/з Богородчани

07.50 год.

 

Слобода-Рівнянська - Калуш

07.53 год.

 

Рожнятів – Красне

07.55 год.

 

Осмолода – Брошнів

07.58 год.

 

Грабів – Калуш

08.00 год.

 

Рожнятів – Ясень № 2

08.00 год.

 

Петранка – Сваричів

08.00 год.

 

Закерничне – Брошнів

08.00 год.

 

Брошнів – Камінь

08.03 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ № 2

08.10 год.

 

Рожнятів – Перегінськ  №  3

08.15 год.

 

Ілемня – Брошнів

08.20 год.

 

Брошнів – Берлоги

08.25 год.

 

Погорілець – Калуш

08.30 год.

 

Сваричів – Петранка

08.30 год.

 

Слобода-Небилівська – Брошнів

08.30 год.

 

Калуш – Осмолода

08.35 год.

 

Липовиця – Калуш

08.45 год.

 

Рожнятів – Ясень №1

08.45 год.

 

Грабів – Брошнів

08.45 год.

 

Рожнятів – Князівське – Перегінське №4

08.50 год.

 

Осмолода – Калуш

08.53 год.

 

Брошнів – Закерничне

09.00 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ № 3

09.00 год.

 

Камінь – Брошнів

09.00 год.

 

Перегінське – Львів

09.10 год.

 

Брошнів – Ілемня

09.15 год.

 

Калуш – Лецівка

09.15 год.

 

Петранка – Калуш

09.15 год.

 

Рожнятів – Калуш ч/з Тужилів

09.15 год.

 

Рожнятів – Перегінськ № 2

09.25 год.

 

Берлоги – Брошнів

09.30 год.

 

Брошнів – Осмолода

09.30 год.

 

Брошнів – Грабів

09.30 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ № 1

09.35 год.

 

Петранка – Сваричів

09.40 год.

 

Рожнятів – Петранка

09.40 год.

 

Рожнятів – Перегінське  №5

09.50 год.

 

Рожнятів – Іванівка

10.00 год.

 

Калуш – Слобода-Рівнянська

10.02 год.

 

Івано-Франківськ – Спас

10.05 год.

 

Липовиця – Брошнів

10.10 год.

 

Рожнятів – Перегінськ № 3

10.20 год.

 

В.Струтинь – Рожнятів – Ів.-Франківськ №4

10.20 год.

 

Калуш – Погорілець

10.30 год.

 

Петранка – Сваричів

10.30 год.

 

Лецівка – Калуш

10.33 год.

 

Рожнятів – Ясень № 2

10.40 год.

 

Рожнятів – Петранка

10.50 год.

 

Петранка – Сваричів

10.50 год.

 

Перегінськ – Рожнятів №5

10.53 год.

 

Слобода-Рівнянська – Калуш

10.58 год.

 

Рожнятів – Перегінське №2

11.00 год.

 

Брошнів – Липовиця

11.00 год.

 

Спас – Івано-Франківськ

11.05 год.

 

Ілемня – Брошнів

11.05 год.

 

Рожнятів – Лецівка

11.05 год.

 

Рожнятів – Красне

11.10 год.

 

Слобода-Небилівська – с.Брошнів

11.11 год.

 

Калуш – Грабів

11.15 год.

 

Закерничне – Брошнів

11.15 год.

 

Грабів – Брошнів

11.15 год.

 

Рожнятів – Перегінськ № 1

11.20 год.

 

Івано-Франківськ - Петранка

11.25 год.

 

Брошнів – Берлоги

11.30 год.

 

Калуш – Осмолода

11.30 год.

 

Погорілець – Калуш

11.30 год.

 

Рожнятів – Перегінське №5

11.40 год.

 

Брошнів – Камінь

11.48 год.

 

Петранка – Сваричів

11.50 год.

 

Рожнятів –Ясень №1

11.50 год.

 

Осмолода – Калуш

11.53 год.

 

Івано-Франківськ – Ілемня

11.55 год.

 

Брошнів – Закерничне

12.00 год.

 

Брошнів – Грабів

12.00 год.

 

Рожнятів – Петранка

12.05 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ  ч/з Сваричів

12.05 год.

 

Калуш – Липовиця

12.20 год.

 

Рожнятів – Перегінське № 4

12.25 год.

 

Калуш – Слобода-Рівнянська

12.27 год.

 

Рожнятів – Перегінськ № 3

12.40 год.

 

Сваричів – Петранка

12.40 год.

 

Петранка – Івано-Франківськ

12.40 год.

 

Івано-Франківськ – Липовиця

12.45 год.

 

Грабів – Калуш

12.50 год.

 

Камінь – Брошнів

12.55 год.

 

Івано-Франківськ – Калуш – Князівське   

(до Іванівки)

13.00 год.

 

Рожнятів – Лецівка

13.05 год.

 

Слобода-Рівнянська – Калуш

13.08 год.

 

Рожнятів – Красне

13.10 год.

 

Липовиця – Брошнів

13.15 год.

 

Рожнятів – Ясень №2

13.20 год.

 

Рожнятів – Калуш  ч/з Тужилів

13.30 год.

 

Берлоги – Брошнів

13.30 год.

 

Брошнів – Камінь

13.33 год.

 

Грабів – Брошнів

13.35 год.

 

Рожнятів – Перегінське №5

13.40 год.

 

Осмолода – Брошнів

13.43 год.

 

Калуш – Лецівка

13.45 год.

 

Князівське – Рожнятів – Ів.-Франківськ

13.50 год.

 

Рожнятів – Перегінськ № 2

14.00 год.

 

Брошнів – Ілемня

14.05 год.

 

Слобода-Небилівська – с.Брошнів

14.06 год.

 

Ілемня – Івано-Франківськ

14.10 год.

 

Брошнів – Закерничне

14.25 год.

 

Брошнів – Осмолода

14.28 год.

 

Калуш – Погорілець

14.30 год.

 

Липовиця - Калуш

14.35 год.

 

Сваричів – Петранка

14.40 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ № 2

14.50 год.

 

Рожнятів – Ясень № 1

15.00 год.

 

Рожнятів – Іванівка

15.00 год.

 

Брошнів – Берлоги

15.00 год.

 

Калуш – Грабів

15.00 год.

 

Лецівка – Калуш

15.18 год.

 

Рожнятів– Івано-Франківськ ч/з Богородчани

15.20 год.

 

В.Струтинь – Рожнятів – Івано-Франківськ  № 4

15.20 год.

тимчасово не виконується

Калуш – Осмолода

15.20 год.

 

Брошнів – Липовиця

15.30 год.

 

Погорілець – Калуш

15.30 год.

 

Івано-Франківськ – Спас

15.45 год.

 

Липовиця – Івано-Франківськ

15.50 год.

 

Осмолода – Калуш №2

15.58 год.

тимчасово не виконується

Рожнятів – Перегінське №1

16.00 год.

 

Рожнятів – Калуш ч/з Тужилів

16.00 год.

 

Брошнів – Слобода-Небилівська

16.20 год.

 

Петранка – Сваричів

16.20 год.

по пятницях

Брошнів – Грабів

16.20 год.

 

Рожнятів – Івано-Франківськ  №1

16.25 год.

 

Камінь – Брошнів

16.25 год.

 

Ілемня – Брошнів

16.30 год.

 

Брошнів – Закерничне

16.30 год.

 

Ів.-Франківськ – Перегінське – Рожнятів – Калуш

16.30 год.

 

Берлоги – Брошнів

16.45 год.

 

Грабів – Калуш

16.54 год.

 

Рожнятів – Іванівка

16.55 год.

 

Калуш – Липовиця

17.00 год.

 

Рожнятів – Лецівка

17.00 год.

 

Рожнятів – Петранка

17.00 год.

 

Рожнятів – Перегінське №2

17.00 год.

 

Івано-Франківськ – Петранка

17.15 год.

 

Калуш – Лецівка

17.15 год.

 

Рожнятів – Ясень №2

17.20 год.

 

Рожнятів – Красне

17.20 год.

 

Брошнів – Ілемня

17.20 год.

 

Спас – Івано-Франківськ

17.25 год.

 

Рожнятів – Князівське – Перегінське №4

17.30 год.

по пятницях

Долина – Лодзь (Польща)

17.30 год.

 

Івано-Франківськ – Калуш – Князівське    

(до Іванівки)

17.30 год.

 

Брошнів – Берлоги

17.35 год.

 

Калуш – Погорілець

17.35 год.

 

Брошнів – Камінь

17.38 год.

 

Осмолода – Брошнів

17.43 год.

 

Калуш – Слобода-Рівнянська

17.47 год.

 

Івано-Франківськ – Ілемня

18.00 год.

 

Рожнятів – Калуш ч/з Тужилів

18.00 год.

 

Рожнятів – Перегінське №5

18.15 год.

 

Сл.Рівнянська – Калуш

18.38 год.

 

Львів – Перегінське

18.30 год.

 

Осмолода – Калуш

18.33 год.

в літній період

Погорілець – Калуш

18.45 год.

 

Івано-Франківськ – Липовиця

19.35 год.

 

 

 

 

 

Примітка:

Номера телефонів:

АС Рожнятів  – 099 3298366

                           098 0372826

 

 

Інформаційні довідки надаються від 08.00 – 18.00